KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16364157
nr 1636 4157
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
9 st, Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 28x24 ca
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 21:09:18
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr